Święto Ziemi w naszym przedszkolu!
Święto Ziemi w naszym przedszkolu! Z okazji Dnia Ziemi przy naszym przedszkolu powstał wiosenny ogródek. Dzięki zaangażowaniu dzieci i nauczycieli oraz wsparciu Rady Rodziców mogliśmy stworzyć piękne miejsce pełne roślin.Dzieci z radością sadziły kwiaty: pelargonie, bratki, stokrotki i lawendę, a także warzywa i zioła: koperek, szczypiorek, sałatę, rukolę oraz poziomki. Przedszkolaki były bardzo zaangażowane i [...]
Czytaj więcej