W stronę Łysej Góry

W dniach 1-3 czerwca klasy 6 odwiedziły Województwo Świętokrzyskie. Odwiedziliśmy ruiny zamków Krzyżtopór i Chęciny, widzieliśmy pomnik przyrody dąb Bartek, gołoborza i mumię Wiśniowieckiego w klasztorze na Świętym Krzyżu, warstwy osadowe w rezerwacie Kadzielnia, nacieki skalne w jaskini Raj, poeksperymentowaliśmy w Centrum Nauki Leonardo, popływaliśmy w basenach tropikalnych, odwiedziliśmy Kielce i dworek Sienkiewicza w Oblęgorku, a na koniec i “babiniec” w muzeum synagodze w Chęcinach.
Pogoda nam sprzyjała a humory dopisywały.
Jedyny problem jaki obierzemy teraz kierunek ?