W dniach 23-24 maja 2026 kilku naszych uczniów brało udział w zawodach w Zawadce – II rundzie Pucharu Małopolski Dzieci i Młodzieży oraz w VI otwartym Pucharze Rudy Śląskiej.
W sobotę strzelali Ala, Milena, Ola, Natalia, Maja oraz Franek – wszyscy z klasy VI, Szymon i Filip z klasy 5, Miłosz z klasy 4, Amelia, Jakub, Oliwia – z klas 3 oraz Jakub z klasy 2
Najwyższe miejsce zajął w swojej kategorii Jakub Olejarz – 3 miejsce. Miejsca w pierwszych dziesiątkach zajęli również: Miłosz Dudek – 5-ste, Szymon Maciejczyk 8-dme, Jakub Lukaj – 8-me oraz Filip Handzel – 10-te. W ramach kibicowania i sportowego mentoringu – startujących na zawodach odwiedziła Pani Dyrektor Edyta Skowron.
Dzień później w Rudzie Śląskiej w towarzystwie zawodników nie tylko z Małopolski, ale i województwa śląskiego i opolskiego wystąpiła mniejsza ekipa. Jakub Olejarz zajął bardzo dobre – 4 miejsce, a Milena Pawlik zajęła 9-te miejsce wśród starszych młodziczek.
Można jeszcze dodać, że wśród zawodników były nasze absolwentki z roku 2024 – Magda Krupnik wśród juniorek młodszych zajęła 5-te miejsce oraz wygrała tzw konkurs “hit-miss” – konkurs “Jednej strzały” i Wiktoria Nowotarska, która zajęła miejsce 7-me
































