Konkurs KRUS “Wioski bez troski” – podsumowanie

Dnia 22 maja w Stacji Kultury SOWA w Wadowicach odbyło się uroczyste podsumowanie etapu regionalnego XVI Ogólnopolskiego Konkursu “Wioski bez troski”.

Tegoroczna edycja poświęcona była popularyzowaniu zasad bezpiecznej pracy i przebywania w gospodarstwie rolnym. Obejmowała również zalecenia prewencyjne i profilaktyczne wpisujące się w treść kampanii „Rola rolnika, by upadku unikał”. Komisja oceniła zgodność prac z tematyką konkursu i jej trafne przedstawienie, oryginalność i pomysłowość oraz walory estetyczne.

Wśród wielu nagrodzonych osób znaleźli się również uczniowie z naszej szkoły. Sukcesy odnieśliśmy w I grupie wiekowej (klasy 0 – 3):

I miejsce – Maria Janosz z klasy 2a

wyróżnienie – Tobiasz Mostowik oraz Aneta Tomiczek z klasy 3a.

Serdecznie gratulujemy życzymy dalszych sukcesów.