Klasy IV a i IV b uczestniczyły w wycieczce do Kopalnia Soli „Wieliczka”. Uczniowie mieli okazję zwiedzić niezwykłe podziemia oraz poznać historię pracy górników. Największą atrakcją było przejście trasy górniczej, podczas której dzieci mogły wcielić się w rolę prawdziwych górników, wykonywać różne zadania i dowiedzieć się wielu ciekawostek o wydobyciu soli. Wycieczka była bardzo interesująca i dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń. Uczniowie wrócili zadowoleni, bogatsi o nową wiedzę i ciekawe doświadczenia.









