Siła klocków z cyferkami

W piątek 15 maja w Krakowie w Mistrzostwach Małopolski Szkół w Rummikub wzięła udział i nasza szkoła. 5tka naszych cyferkowych wojowników (Filip z 4 klasy, Weronika z 5, Sebastian i Oliwia z 6 i Julia z 8) pokazała, że jesteśmy mocną grupą. Na 38 startujących szkół nasi uczniowie zajęli bardzo dobre V miejsce. Indywidualnie Julia zajęła najwyższe z naszych uczniów – XI miejsce (niestety bilety na Mistrzostwa Polski były tylko do miejsca X-tego).
Grali świetnie i walczyli doskonale o każdy punkt.