ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

Ślubowanie klas pierwszych to szczególne wydarzenie  w tradycji naszej szkoły. W tym roku miało miejsce 4 września i zostało poprzedzone ceremoniałem zaprzysiężenia nowego Samorządu Szkolnego. Panowała niezwykła atmosfera.  Pierwszoklasiści pięknie prezentowali się w galowych strojach i granatowych biretach. W obecności swoich rodziców, pani wójt Małgorzaty Chrapek, dyrekcji, wychowawców, przedstawicieli Rady Rodziców oraz całej społeczności uczniowskiej złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Następnie pani dyrektor Edyta Skowron dokonała pasowania na uczniów, a pani Marzena Pasternak wręczyła małym bohaterom okolicznościowe dyplomy. Dopełnieniem uroczystości były życzenia, upominki od Rady Rodziców oraz tradycyjne rogi obfitości. Doniosłe i wzruszające chwile zostały utrwalone na pamiątkowych zdjęciach i zostaną na długo w pamięci najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Wszystkim pierwszakom serdeczne gratulujemy i życzymy wszelkiej pomyślności oraz wytrwałości w zdobywaniu wiedzy oraz rozwijaniu swoich pasji i talentów.

 

wychowawczynie klas pierwszych